İlk özel danışmanlık görüşmeniz

Kliniğinizde otojen ogmentasyon konseptinizle daha başarılı kemik rejenerasyonu elde etmek ve implant hastalarınızın memnuniyetini artırmak amaçlı yapacağınız ilk danışmanlık görüşmeniz.

Değerli Meslektaşlarım,

Eğer bu sayfadaysanız, muhtemelen implantolojide öngörülebilir, hızlı ve güvenli bir ogmentasyon yöntemi arıyorsunuz veya aramızda bir sohbetimiz oldu ya da kişisel olarak birisi beni size tavsiye etti.

Önemli olan – şuan da buradasınız çünkü ne yaptığımı biliyorsunuz ve şuan ki durumunuzda size en iyi şekilde yardımcı olabilirim.

Burası benim „Aile ve Arkadaşlarım“ için düzenledigim sayfam olduğundan ve aramızdaki mevcut direkt veya endirekt kontaktan dolayı, size bu kategori dışındakı „Dısarıdan başvuranlardan“ farklı olarak bir öncelik sağlayacağım, eğer hemen buradaki ücretsiz teklifi kabul ederseniz.

Size, en yüksek başarı oranlarına ve en az komplikasyona sahip denenmiş ve test edilmiş bir

ogmentasyon konsepti sunmamı ister misiniz…

İmplant ogmentasyonu cerrahisindeki becerilerinizi nasıl geliştirebileceğimizi ve böylece mesleki kariyerinizi ileri seviyeye nasıl taşıyabileceğimizi bire bir konuşmak, görüşmek için önümüzdeki 48 saat içinde kendime zaman ayırdım.

Komplike sonuçlara neden olan yapay kemik materyalleri ve membranları kullanmadan kemik ogmentasyonu ve implantolojideki başarılarınızı arttırabilmeniz ve bu ilk danışmanlık görüşmemizde adım adım bir plan geliştirmek için birlikte çalışacağız.

Ve hatta size bu görüşmeyi ücretsiz olarak sunuyorum!

Endişelenmeyin, vaktinizi boşa harcamak niyetinde asla değilim – Tam aksine. Size yardımcı olabileceğime o kadar inandığımdan size aşağıdaki hususları sunuyorum…

Benim sözüm:

Görüşmemizden sonra, öngörülebilir ve güvenli çene kemik ogmentasyon uygulamalarının nasıl mümkün olabileceğini, nasil ilerlemeniz gerektiğini ve vaktinizin asla boşa geçmeyeceğinin sözünü veriyorum.

!

Dikkat: Bu herkese yönelik değildir!

  • Siz İmplantolojide tecrübeye sahip bir Diş hekimi, Periodontitist veya Ağız, Çene ve Yüz Cerrahı olmalısınız…
  • Yaptığınız işte gerçekten çok iyi olmalısınız ve hastalarınız için gerçek & değerli sonuçlar sağlayabilmelisiniz…
  • Kapsamlı ogmentasyonlar için değerinde bir ücret talep etmeye açık olmalısınız…
  • Neredeyse % 100’e yakın kemik ogmentasyon sonuçları elde etmek için, ağız içi kemik blok alma fikrini kavramalısınız…
  • Cerrahi müdahaleleriniz tamamen profesyonel ve özenli olmalıdır – Kendinizden en yüksek performansı talep edebilmelisiniz…

Eğer kendinizi bu şekilde tanımlıyorsanız şimdi buraya tıklayınız!

Dikkat: Yakın tarihte yalnızca birkaç randevu mevcut!

Randevunuzu şimdi ayarlayın!

Size kısa zamanda kişisel olarak danışmanlıkta bulunabilmeyi sabırsızlıkla bekliyorum!

– Serif Kücük –

Şerif Küçük
Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı – M.Sc. MoM
BoneFactory Academy